נוטריון - עו"ד אילנית שבת (חלפון)

שירותי נוטריון

שירותיי נוטריון כוללים, בין היתר: אימות חתימה נוטריוני (אימותי חתימה על יפוי כח למשכנתא, יפויי כח כללי או ספציפי) צוואה נוטריונית, אישור הסכם ממון לפני נישואין, אימות העתק נוטריוני, אימות תצהיר, אישור חיים, אישור נכונות תרגום נוטריוני ועוד. כמו גם אימות נוטריוני של מסמכים לצורך הגשתם בהליכי מכרזים ציבוריים בישראל ובחו"ל, על ידי נוטריון, עו"ד למכרזים.

כיצד אנו ממליצים ללקוחותינו לסייע לנו בייעול וקיצור משך השירות הנוטריוני הדרוש ? אנו ממליצים לשלוח אלינו תחילה את המסמך שלגביו נדרש השירות הנוטריוני באמצעות הפקס או הדוא"ל, ביחד עם תיאור קצר לגבי מהות השירות הנדרש ופרטי התקשרות עם הלקוח (טלפון, פקס, דוא"ל). כאשר השירות הנדרש ללקוח הוא אימות חתימה מומלץ לשלוח אלינו גם את התעודה המזהה של הלקוח (תעודת זהות, דרכון). בתוך זמן קצר ממשלוח המסמכים הנ"ל יחזור נציג אל הלקוח כדי לתאם עבורו פגישה עם הנוטריון. לקראת הפגישה יערוך צוות משרדנו את האישור הנוטריוני לצורך חתימתו בפני הנוטריון, במעמד הפגישה עם הלקוח. במקרים חריגים, ניתן לקבוע פגישה במשרד הלקוח, בכפוף לתוספת תשלום, כקבוע בתעריף משרד המשפטים לשירותים נוטריונים.

ניתן לקבל שירותי נוטריון בשפות עברית ואנגלית. כמו כן, ניתן לקבל שירותים נוטריונים בשפות בשיתוף פעולה עם נוטריון דובר: ספרדית, איטלקית.

השירות הנוטריוני הנחוץ לכם אינו מופיע ברשימה שלעיל ? ככל שהשירות הנוטריוני הנחוץ לכם אינו מופיע ברשימה לעיל, קרוב לוודאי שבכל זאת כן תוכלו לקבלו אצלנו. לשם בירור נא התקשרו עמנו, מסרו הסבר אודות השירות הנחוץ לכם ואנו נדאג שתקבלו את השירות. לשאלות כלליות בנושא שירותי נוטריון, ניתן לגלוש לפורום נוטריון ולהפנות שאילתות, שתענינה בהקדם.

שירותי נוטריון בהרצליה, נתניה והמרכז


נוטריון הרצליה

שירותי נוטריון בהרצליה פיתוח

 נוטריון נתניה

שירותי נוטריון בנתניה

 נוטריון במרכז

שירותי נוטריון במרכז

נוטריון פולג

שירותי נוטריון לעסקים באזור התעשייה פולג

נוטריון קרית השרון

שירותי נוטריון לתושבי קרית השרון

נוטריון עיר ימים

שירותי נוטריון לתושבי פולג